Teraz jest 21 wrz 2018, o 16:35

Strefa czasowa: UTC

Autor Wiadomość
 Tytuł: Gdzie mogę w tym okresie kupić ekologiczny węgiel?
PostNapisane: 21 maja 2013, o 10:26 

Cześć mam nadzieję że ktoś będzie mi mógł pomóc. Mieszkam w prywatnym domu, na jesień kupiłem 4 tony węgla, lecz niestety widzę że nie starczy mi tego do marca więc muszę dokupić jaką tonę albo dwie, lecz niestety  tam gdzie cały czas zamawiam nie mają już ekogroszku, a tylko takim węglem mogę palić. Więc może ma ktoś namiary na jakiś skład węgla, gdzie sprzedają ekogroszek, mogę nawet załatwić samochód żeby mi go przywiózł, ale nie wiem gdzie mogę go nabyć, jeżeli możecie to pomóżcie.

Tytuł:
PostNapisane: 22 maja 2013, o 05:53 

Tak to już z tymi ekologicznymi piecami, zawsze jest jakiś problem. Jeżeli coś ci to da to wejdź sobie w ten link nie napisałeś skąd pochodzisz więc nie wiem czy to ci będzie pomocne, bo możesz więcej zapłacić za przywóz niż za tonę, więc następnym razem daj znać skąd jesteś to może więcej ludzi da ci jakieś namiary.

Tytuł:
PostNapisane: 22 maja 2013, o 06:56 

Cześć zastanawiam się dlaczego nie kupujesz sobie od razu więcej, przecież to się nie opłaci kupować po tonie czy po dwie, to bez sensu, no chyba że nie masz gdzie tego trzymać. Lecz sądzę że w domu prywatnym na pewno masz dużo miejsca na trzymanie opału, więc dlaczego nie zamawiasz od razu większej ilości, teraz musisz szukać, a tak miałbyś całą zimę z głowy zastanów się na przyszłą zimę.

Strefa czasowa: UTC