RockBand Forum
http://www.eccoblue.org/

Madagaskar czy Mauritius, gdzie spędzić urlop?
http://www.eccoblue.org/viewtopic.php?f=4&t=18
Strona 1 z 1

Autor:  AFamGaisanna [ 1 kwi 2014, o 09:39 ]
Tytuł:  Madagaskar czy Mauritius, gdzie spędzić urlop?


Doczekałem się po kilkunastu latach czasu, w którym stać mnie na luksusową wycieczkę, na którą przeznaczam urlop. Rozważam dwie opcje Madagaskar i Mauritius. Dlaczego tam? Obiecałem sobie, że kiedyś tam polecę, lecz teraz muszę wybrać. Nie stać mnie bowiem na takie dwa egzotyczne luksusy, bo uważam, że będzie to luksusowy hotel w cudownym miejscu na ziemi. Pomóżcie mi wybrać, napiszcie dlaczego.

Autor:  Encadiaadvown [ 2 kwi 2014, o 20:29 ]
Tytuł: 


Dostałem z polecenia namiar na profesjonalne biuro turystyczne, w którym Madagaskar wycieczki połączone są ze zwiedzaniem Mauritius. Na takiej wycieczce była osoba polecająca mi to biuro, bardzo sobie chwaliła perfekcyjnie opracowany program wycieczki i pobyt w luksusowych hotelach. Lecę tam w drugiej połowie maja. Myślę, że tobie takie dwa w jednym się spodoba.

Autor:  Suttonjbe [ 2 kwi 2014, o 21:22 ]
Tytuł: 


Jeszcze nie ostygły emocje jakich doznałem na Madagaskar. Wycieczka rozpoczęła się zwiedzaniem stolicy potocznie zwanej Tana. Uważam, że jest jedno z najpiękniejszych miast świata, a zwiedziłem ich multum. Uważałem się za dobrego rzeźbiarza, ale kiedy w Ambositrze zobaczyłem dzieła rzemieślników zamieszkujących to miasto zdanie o sobie zmieniłem, nie jestem dobry. Koniecznie wybierz Madagaskar, wiele rzeczy zapewne cię zafascynuje.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/