Teraz jest 17 sty 2019, o 12:43

Strefa czasowa: UTC

Autor Wiadomość
 Tytuł: Pokój dla nastolatka
PostNapisane: 20 maja 2013, o 07:05 

Witam serdecznie wszystkich rodziców którzy maja dzieci w wieku dojrzewania. Syn od kilku miesięcy przechodzi okres buntu, i sami pewnie się domyślacie że nie mamy łatwo. Tak czy siak jednak postanowiłem, że zasłużył sobie dobrymi wynikami w szkole, na nowy pokój, poza tym ma również nadzieję że zrozumie że nie jesteśmy jego wrogami, ale rodzicami i może trochę „wyluzuję”. Pomyślałem więc że kupię dwie fototapety na zamowienie, które przedstawiają postaci z jego ulubionych gier i filmów, i w oparciu o nie, stworzę mu jakiś fajny pokój tematyczny. Co o tym sądzicie?

Tytuł:
PostNapisane: 20 maja 2013, o 13:09 

Jak znam życie, nawet jeśli odwalisz wspaniały kawał roboty, a te fototapety na zamowienie będą przedstawiały jego ulubieńców, to i tak nie podziękuję ci, ale jeszcze zwyzywa że rozwalasz mu jego pokój :D. Taki niestety wiek, więc lepiej się z nim prędzej skonsultuj, bo będziesz miał kłopot jeśli mu się coś nie spodoba, ja miałam :D. Ale pomysł jest fajny, sama używam podczas remontów fototapet, i zawsze dają one fajny efekt.

Strefa czasowa: UTC