RockBand Forum
http://www.eccoblue.org/

Jestem zrozpaczona
http://www.eccoblue.org/viewtopic.php?f=2&t=10
Strona 1 z 1

Autor:  zaremkamsk [ 9 lip 2013, o 08:25 ]
Tytuł:  Jestem zrozpaczona


Od kiedy pamiętam, zawsze miałam problem z nadmiernym owłosieniem na twarzy. Jest to dla mnie naprawdę duży problem. Teraz kiedy jestem w wieku dojrzewania, jeszcze bardziej się to nasila. Nie mogę powiedzieć, żeby moi rodzice nic nie robili, aby mi pomóc, ale z marnym skutkiem.

Autor:  uoxrtincmw [ 9 lip 2013, o 12:24 ]
Tytuł: Kiedyś chyba było trudniej znaleźć pomoc w takim temacie, ale dzisiaj medycyna estetyczna jest widoczna na każdym kroku, właśnie tam, gdzie do dzisiaj nie wiele dało się pomóc. Wejdź w internecie na http://qka.com.pl i na spokojnie zaznajom się z ofertą tego doktora, który jest już znany ze swoich osiągnięć.

Autor:  KonstantIveco [ 9 lip 2013, o 16:04 ]
Tytuł: Wiele jest pacjentów, którym ten właśnie doktor przywrócił nowe życie, przywrócił wiarę w siebie. Jestem jedną z nich, bo dzięki zabiegom dermatologicznym, przeprowadzonym właśnie w tym gabinecie, kaszaki które mnie szpeciły, zostały usunięte i teraz już nie unikam ludzi i mam sporo przyjaciół. Moja przyjaciółka poddała się zabiegowi elektrochirurgii, bo miała bardzo brzydkie kępki żółtych powiek. Teraz jest piękna i szczęśliwa. Medycyna estetyczna to korekta naszego ciała, to świetna sprawa.Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/